Stretnutie dekana s prvákmi

Dobrý deň prajem, Som nový študent prvého ročníka, ale ešte som nebol v škole osobne. Neviem kedy sa má začať štúdium. Písal som na email viera.belakova@feit.uniza.skDostal som odpoveď, že stretnutie s dekanom sa posúva, termín vám oznámime hromadne na študentský mail, v tom čase som nevedel o žiadnom študentskom maile. Keď som sa dozvedel o tomto maile, potom ako som dostal ďalšiu odpoveď, dňa 27.9. kde nájdem postup ako si vytvoriť študentský mail a informácie o stretnutí s dekanom ešte nie sú upresnené. zistil som, že na registráciu potrebujem čipovú kartu, ktorú tiež nemám. Chcem sa spýtať ako postupovať, kedy sa vlastne začína štúdium, keď je na stránke napísané, že začiatok výučby denného štúdia sa posúva na 27.9. Mám strach že sa štúdium vlastne už začalo a niakym spôsobom som sa s pani Belákovou nepochopil. Ďakujem za odpoveď, s pozdravom M...

Zdielať podnet!

Čo na to hovorí dekan?

Stav riešenia podnetu

Vyriešené

Kategória podnetu

iné

Dátum vytvorenia podnetu

Odpoveď dekana

Dobrý deň, ak problém ešte stále pretrváva, kontaktujte: Referát pre vzdelávanie, na niektorom z kontaktov: tel.: +421 41 513 2064, mob: +421 915 778 524, studref@feit.uniza.sk alebo osobne v BD 125.

Stretnutie p. dekana s prvákmi sa uskutoční dnes 29.9. od 14:00 cez MS Teams – na prihlásenie už potrebujete školský e-mail.

S pozdravom,

Peter Brída, prodekan FEIT UNIZA

Menu